1. Veilen Online
  2. Veilingen
  3. Warmste week veiling tvv Eerste Hulp Bij Autisme
  4. Gesigneerde Box Dries Van Noten 1-100

Gesigneerde Box Dries Van Noten 1-100

Nr: 13

Lot gesloten

Je kan niet meer bieden op dit lot

Limited Edition box met een volledig overzicht van alle collecties van Dries Van Noten. Deze twee prachtige boeken geven een zicht op zijn 30jarige carrière. Gesigneerd en geschonken door Dries Van Noten. Waarde van de ongesigneerde versie is 140 EUR.

Gebouw: Accentis Business Center
Verdiep: Gelijkvloers
Dienst: Receptie
Aantal stuks: 1

Kijkdag(en)

Vrijdag 7 december van 10:00 tot 12:00

Duwijckstraat 17 (Accentis Business Center)
2500 Lier

Ophaaldagen(en)

Donderdag 20 december van 10:00 tot 12:00

2500 Lier

Hoe werkt het?

1
2
3
Betaal veilig online
4
Kom de goederen ter plaatse ophalen
Copyright 2019 Veilen Online
Behoort tot de groep GBBX bvba